środa, 24 września 2014

Początek norweskiej przygody

Witamy ponownie!
W Tatrach skończyły się burze i... spadł śnieg :) Cały czas jednak, tak jak i pewnie wielu z Was, mamy nadzieję na piękną, złotą jesień. Ciągle jest szansa, zapowiada się ładny koniec września i październik, choć wyższe tatrzańskie partie mogą pozostać już oszronione.


<  <  <     *   *   *    >  >  >


W dzisiejszym co nowego zgodnie z zapowiedziami prezentujemy pierwszą foto-relację z naszej wycieczki do Norwegii.

Przeczytacie o tym, jak spontaniczna była decyzja, żeby jechać do Norwegii, jak udało nam się tam dostać i o wrażeniach związanych z pierwszą stycznością z tym pięknym krajem. Zapraszamy do czytania relacji pt. Dzień dobry, Norwegio!

___________________________________________________________________________Nie zapomnieliśmy jednak o naszych Tatrach. W dziale Tatry-topografia prezentujemy dzisiaj dwa nowe obiekty. Jest to wyjątkowy szczyt, przez niektórych uważany już za nie-tatrzański, czyli Siwy Wierch. Wszak nie widać z niego Tatr Wysokich! Widać za to dużo, a co - możecie się przekonać oglądając panoramy.


Kolejnym obiektem jest Mały Przysłop - niewysoki szczyt w Tatrach Bielskich, w Głównej Grani Tatr.___________________________________________________________________________


W Naszej Górskiej Biblioteczce pojawił się kolejny tom Szczegółowego Przewodnika po Tatrach Władysława Cywińskiego - Tom XVII, Rumanowy Żłobisty.


<  <  <     *   *   *    >  >  >


Życzymy zarówno Wam, jak i sobie dużo słońca na górskich szlakach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz