sobota, 26 października 2013

W końcu coś nowego! :)

Wracamy po przerwie. Październik jakoś nigdy nie sprzyja nam górsko - rozpoczęcie roku akademickiego, tysiąc spraw sprawia, że jakoś mniej myślimy o górskich szlakach. Nie ma jednak tego złego - po wakacyjnej aktywności trzeba w końcu odpocząć od tatrzańskich przestrzeni :) Tym bardziej, że z relacjami ciągle jesteśmy sporo na tyłach.

***

A wracając do wakacyjnej aktywności, w naszej relacji ponownie przenosimy się w upalny, sierpniowy dzień... Jeden z ostatnich naszych dni naszego lipcowo-sierpniowego pobytu w Tatrach. Postanowiliśmy wybrać się na pewną bardzo ważną górę... Zapraszamy do czytania relacji pt. Mnich urywa głowy.W dziale Tatry-topografia pojawiły się aż dwie nowości. A mianowicie - znany chyba wszystkim bez wyjątku Kasprowy Wierch, który oprócz kolejki, tłumów i "ceperstwa" słynie z... pięknych widoków :)


oraz Rohatka, wąska, interesująca, dostępna turystycznym szlakiem przełęcz położona u naszych południowych sąsiadów.  Na górze róże,
na dole bratki,
a my wstawiamy,
topo z Rohatki.


***

W dziale Nasza górska biblioteczka pojawił się kolejny tom Szczegółowego Przewodnika Władysława Cywińskiego - Kasprowy Wierch.


***

I na koniec jedno zdjęcie z odwiedzin Felusia w rodzimych stronach Wojtusia.Takieeego borowika Felek wyhaczył..!
:)