wtorek, 5 listopada 2013

Letnie wspominki

Za oknami mamy już prawdziwy listopad. Po tym, jak opadły bukowe liście, w górach zrobiło się jakoś smutniej. Jesień na swoje uroki - jak każda pora roku :)
Powoli staram uporać się ze zdjęciami, jakie zrobiłam w te wakacje. Do końca jeszcze mi daleko, ale dzisiaj w ramach "jesiennego rozweselacza" dorwałam się do zdjęć z lipcowo-sierpniowego wolontariatu. Oto, co z tego wyszło :)

***W tej, nieco przydługiej foto-relacji przeniosłam się w niższe, spacerowe zakątki Tatr Wysokich. Kto nie lubi panoramy z Gęsiej Szyi, nie jadł oscypka na Rusinowej Polanie, czy też nie przechadzał się lasami w dolnej części Doliny Waksmundzkiej? O uroczych, aczkolwiek czasem trochę zapomnianych miejscach w tamtym rejonie można przeczytać w foto-relacji pt. Dookoła Doliny Białki. Piękne widoki gwarantowane ;)
Poza tym, w dziale Schroniska górskie pojawiło się kolejne słowackie, tatrzańskie schronisko - Schronisko pod Szarotką, lub jak kto woli - Chata Plesnivec.***

A jeśli już o wolontariacie mowa, to za tydzień szykujemy się na Dni Wolontariatu, a co za tym idzie - odwiedzimy w końcu Tatry. Miejmy nadzieję, że pogoda pozwoli je nam chociaż zobaczyć ;)