środa, 5 marca 2014

O Beskidzkiej jesieni...

W zeszłym tygodniu poza tym spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Zostaliśmy bowiem poleceni na zaprzyjaźnionej stronie - Wieczna Tułaczka. Bardzo dziękujemy za taki miły gest i również polecamy zajrzeć na stronę Magdy, na której kryje się sporo tatrzańskich (i nie tylko) :)

Tymczasem pozwalamy sobie jeszcze raz powrócić do jesieni, tym razem odskoczymy od tematyki tatrzańskiej i zabieramy Was na beskidzką przechadzkę po dwóch Beskidach: Żywieckim i Małym. Będzie prawie-Babia Góra z widokiem na coś więcej i kolorowa jesień na Magurce Wilkowickiej.
W dziale Schroniska górskie w związku z relacją pojawiło się kolejne beskidzkie schronisko - mowa tutaj o sympatycznym Schronisku PTTK na Magurce Wilkowickiej.W dziale Nasza górska biblioteczka zamieściliśmy opis książki  Arona Ralstona 127 Godzin - opowieści o amerykańskim wspinaczu, dla lubujących się w ekstremalnych doznaniach i nie tylko.


Ostatnimi czasy wiosenne porządki zdają się mieć miejsce nie tylko w ogródku i mieszkanku, ale i też w głowie. Zapracowani, jakoś mniej mamy ostatnio czasu na bloga - bywa i tak, za co jak po małej przerwie znowu zasiądziemy do zdjęć, notek i panoram, przyjemność z tego będzie jeszcze większa :)


Następnym razem zabierzemy Was na wycieczkę do najstarszego parku narodowego w Polsce - czyli w Pieniny. A na koniec jeszcze mały, wiosenny akcent:


Dzisiaj wykiełkowały moje Szarotki Alpejskie! :)

5 komentarzy:

 1. Dzięki bardzo za wyróżnienie :) Pozdrawiam serdecznie i oczywiście czekam na kolejne wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To my dziękujemy :) Z kolejnymi wpisami ostatnio trochę gorzej, bo zagonieni jesteśmy, ale bierzemy się powoli do roboty :)

   Usuń
 2. Książki nie czytałam, ale oglądałam film '127 godzin'. Jest genialny! :D
  Dziś kupiłam nasionka do posiania w moim tegorocznym zielniczko- ogródeczku. Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie, bo jeszcze nigdy nie uprawiałam takich roślin :)
  Czekam na notkę o Pieninach i kolejne zdjęcie etapu rozwoju Szarotki ! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia! :) Wyjdzie na pewno, jedyne co może zaszkodzić, to szkodniki - dopadną chyba każdy ogródek. Ale z nimi też się da wygrać :)
   Kolejne szarotko-zdjęcia na pewno się pojawią :)

   Usuń