piątek, 27 czerwca 2014

Na zachodnim krańcu Tatr...

Witamy ponownie!
Nasze sesyjne zmagania dobiegły nareszcie końca! Czas odetchnąć i powrócić w końcu do pisania nowych relacji i opracowywania nowych obiektów topograficznych i częstszego odwiedzania naszych ukochanych gór :) Już się za to zabieramy! ;)

Na początek zabieramy Was na do najbardziej na zachód wysuniętej części Tatr, a mianowicie na wycieczkę w rejon Siwego Wierchu z samej Huciańskiej Przełęczy, której znalezienie nie należało do najłatwiejszych. Tamte okolice za to zaskoczyły nas bardzo pozytywnie. A co w nich ciekawego - piszemy w relacji pt. Zachodnimi rubieżami Zachodnich Tatr :)



***

Poza tym, jeśli tęsknicie za wiosną, zapraszamy do obejrzenia krótkiej foto-relacji z wycieczki w Gorce pt. Hen, na Starych Wierchach, która co prawda nie obfitowała w widoki, ale za to... w krokusy :)




***
Z racji prac leśnych po zimowo-wiosennych tegorocznych wichurach w Tatrach zamkniętych pozostaje wiele szlaków - jeżeli chodzi po polską stronę, spis zamkniętych szlaków znajduje się TUTAJ, a w przypadku Słowacji, informacje można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

***
To na dzisiaj tyle. Tak jak pisaliśmy wcześniej, wracamy do regularnego publikowania postów na blogu i już w najbliższym czasie można się spodziewać wielu nowości :)


Wam życzymy udanych letnich (już) wycieczek. Uważajcie jednak nadal na zalegające śniegi!

  3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   OdpowiedzUsuń
  2. Krokusy niczym w Chochołowej - pięknie to wygląda :)
   http://gorskapasja.pl

   OdpowiedzUsuń