piątek, 21 marca 2014

Świętujemy roczek!

No i doczekaliśmy! Świętujemy dzisiaj roczek naszego wspólnego bloga. Może "świętowanie" to zbyt szumne określenie - pewnie wypijemy z tego okazji jakąś Tatrę podczas opracowywania nowego topo... ;) Jak na złość nawet najczęściej pite przez nas piwo ma coś wspólnego z Tatrami - takie życie... ;)

Przy okazji postanowiliśmy coś tam więcej naskrobać o tym, co się przez ten rok u nas i na blogu działo, no i co przez kolejny może chciałoby się, żeby się działo... Spoglądnijmy wstecz.

Co się działo na blogu? No, przede wszystkim - powstał :) Pewnego dnia, Hemli i Wojtuś stwierdzili, że dotychczas prowadzony górski blog przez Hemli (dla ciekawskich - hemlighet.fotolog.pl) stanie się ich wspólnym dzieckiem. Wyszło jak wyszło - domena fotologa nie jest zbyt przyjazna dla htmlowo-zielonych blogerów, toteż postanowiliśmy przenieść się na zarejestrowaną kiedyśtam przez Hemli domenę na blogspocie. Hemli-w-górach się więc przyjęło... I zostało na dłużej ;)

Z racji, że w sumie były to przenosiły z poprzedniej strony, nie zaczynaliśmy od zera. Wcieliliśmy w życie wspólne pomysły (i nadal wcielamy!), prowadzimy nasz ukochany dział Topografia Tatr, dzielimy się z Wami wrażeniami z naszych górskich wycieczek... I sprawia nam to niemałą frajdę ;)

A jeżeli chodzi o przyszłość, hmmm.... Poprosimy o więcej czasu na zajmowanie się blogiem :) Mamy nadzieję, że w zakładce Wycieczki z liną będzie się więcej działo, w dziale Wycieczki-Tatry będzie coraz więcej mało znanych okolic, a za rok liczba haseł w Topografii Tatr samych nas zaskoczy (oczywiście pozytywnie!) ;)

Oczywiście bloga nie byłoby bez Was. Bo i po co? Człowiek jest taką istotą, która uwielbia wszystkim, co fajne dzielić się z innymi - dlatego cieszy nas każdy Wasz komentarz, każde odwiedziny... Mamy nadzieję, że znajdujecie na naszej stronie coś dla siebie.

***

To tyle, jeżeli chodzi o podsumowanie. Czas teraz na trochę tatrzańskich tym razem nowości. W związku z tym, że ostatnimi czasy zima dała o sobie jeszcze przypomnieć, zachęcamy do czytania zimowo-tatrzańskiej relacji o tym, jak zostaliśmy przez ową zimę zaskoczeni w listopadzie i udało nam się podumać trochę ponad chmurami ;) Zapraszamy do czytania relacji pt. Zimowe pożegnanie jesieni.W dziale Tatry-topografia pojawiła się urocza przełęcz oddzielająca Tatry Wysokie od Bielskich, czyli Przełęcz pod Kopą.Dodatkowo, na naszym blogu powstał nowy dział - Na górskie tematy. Znajdziecie w nim posty, w których polecamy, dzielimy się ciekawostkami - tym razem piszemy trochę więcej o Wolontariacie dla Tatr, w którym oboje wzięliśmy udział. W dziale znajduje się również galeria zdjęć - na dzień dobry prezentujemy w niej zdjęcia tatrzańskich kwiatów oraz zbierane przeze mnie beskidzkie kapliczki.

***

A na koniec jeszcze doskonałe nasze odzwierciedlenie popularnego hasła "W górach jest wszystko co kocham" :)


To tyle na dziś :)