środa, 3 kwietnia 2013

Co nowego?

Wróciliśmy z dalekiego wschodu i... meldujemy się tutaj :) Po świątecznym obżarstwie czas wrócić do codziennych zajęć.
Niestety powrót na południe nie zaskoczył nas powrotem dodatnich temperatur i upragnionej, wymodlonej i co tam jeszcze wiosny, lecz wręcz przeciwnie... Kto oglądał dzisiaj wiadomości, wie o czym piszemy :)

Zatem kiedy Beskidy ukrywają się w chmurach, czas wziąć się w moim przypadku za pisanie pracy licencjackiej, w przypadku Wojtka za to za wymyślanie tematu magisterskiej... ;) I przy okazji za pouzupełnianie paru zaległości na blogu.

_____________________________

Co nowego przygotowaliśmy dla Was tym razem?
Przede wszystkim relację z naszego wyjścia na Baranią Górę, które było  swoistym "powitaniem wiosny" :) Trochę kopania się w śniegu, mroźnego wiatru, przecierania szlaku i chodzenia po cudzych śladach, które potrafią doprowadzać w całkiem ciekawe i nie do końca znane miejsca :)  Zapraszamy więc do oglądania, czytania i zwiedzania razem z nami tego zakątka Beskidu Śląskiego.

... trochę dreptania było :)Poza tym, w dziale Nasza Górska Biblioteczka znajdziecie opis kolejnej książki Anny Czerwińskiej z cyklu Górfanka, a mianowicie Górfanka - Na szczytach Himalajów

Dodatkowo pojawił się tam opis książki z nieco innej beczki, a mianowicie W lodowym świecie Trolli Tadeusza Piotrowskiego.

Nowość pojawiła się też w dziale Tatry - topografia - mowa tutaj o Koziej Przełęczy. Jak zwykle trochę do czytania i parę zdjęć :)


A z racji, że za nami nadzwyczajna Wielkanoc :), postanowiliśmy podzielić się z Wami wrażeniami z naszego wiosennego spaceru. Zapraszamy do obejrzenia wpisu w dziale Nie tylko górami żyjemy.

_____________________________

Mamy nadzieję, że postępy i zmiany, które dokonują się cały czas na blogu wychodzą mu na dobre... I przypadają Wam do gustu :) 

W niedalekiej przyszłości ukaże się kolejna wiosenno-zimowa relacja, tym razem z małej wędrówki po bezdrożach Beskidu Małego. Zabierzemy Was w miejsca, które dla nas samych były miłym zaskoczeniem :)

W dalszym ciągu będziemy uzupełniać spis wycieczek o nasze starsze wypady, zanim to jeszcze zaczęliśmy wyruszać na szlak wspólnie. Prosimy tylko o troszkę cierpliwości :)


Życzymy miłego przeglądania! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz