środa, 13 sierpnia 2014

Lipcowy Wołowy Grzbiet

Witamy ponownie!
I jak tam mijają Wam wakacje? U nas całkiem w porządku, udaje się od czasu do czasu gdzieś pojechać i odwiedzić jakieś fajne, tatrzańskie zakątki - czym będziemy się z Wami oczywiście w swoim czasie dzielić :)
Przed nami długi weekend, który nie zapowiada się zbyt pogodnie. Ale kto wie, kto wie - może nie będzie tak źle ;)

Dzisiaj zabieramy Was w lipcowe Tatry. Po zejściu z Ganku postanowiliśmy pozwiedzać jeszcze górne piętra Doliny Mięguszowieckiej, a przy okazji znaleźć się na grani, która od dawna nas kusiła - mowa o Wołowym Grzbiecie ;) Wszystkich ciekawych, jak też okolice Morskiego Oka stamtąd się prezentują zapraszamy do czytania relacji pt. Wołowym Grzbietem.

W związku z naszą wycieczką, w dziale Schroniska górskie pojawiło się Schronisko nad Popradzkim Stawem. Znane jako hotel, dla nas pozytywne zaskoczenie.
W dziale Tatry-topografia pojawił się najniższy z trójki - Skrajny Granat. Piękny widokowo, chętnie odwiedzany szczyt.


Na dzisiaj to tyle. Życzymy Wam udanych górskich wycieczek - wygląda na to, że pogoda ma się już wkrótce uspokoić, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku :)

Do zobaczenia w górach! :)

10 komentarzy:

 1. Ja tym razem zdobywałam Bieszczady, ale w Tatry uwielbiam wracać. Świetne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. od jakiegoś czasu z przyjemnością czytam Waszego bloga, a teraz się zorientowałam, że kojarzę Cię z photobloga :) .
  Do zobaczenia na szlakach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O proszę :) Miło mi, na photoblogu to już mnie nie ma dobrych parę lat, ale jak widać, świat internetowy jest jednak mały :)
   Pozdrawiam serdecznie i też mam nadzieję, że do zobaczenia w górach :)

   Usuń
 3. świetna zdjęcia... chyba już czas wyjechać z tłocznego miasta i wyruszyć na jakaś wycieczkę w góry. może nie tak ambitną, ale zawsze to czas na łonie natury

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecamy - jeśli mniej ambitnie, to na pierwszy raz na pewno poleciłabym Beskidy - bliżej niż Tatry, a jest tam równie pięknie :)

   Usuń
 4. Piękne góry. Jednak mam lęk wysokości i niestety ich nie zwiedzę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z lękiem wysokości też można coś niecoś zrobić - wybrać łagodniejsze góry, przyzwyczajać się do wysokości, a z czasem strach przejdzie. Ja też kiedyś osobiście miałam lęk wysokości :)

   Usuń