niedziela, 1 września 2013

Tatrzańskie nowości!

Ostatnio na Tatry spoglądamy z kamerek internetowych. Spoglądamy to pojęcie nie do końca jasne - ostatnio dość często chowają się w chmurach :) Przynajmniej nie żałujemy, że nas tam nie ma.

Powoli ogarniamy zdjęcia z 2-tygodniowego wolontariatu w Tatrach. Jest ich... sporo! :) Nie próżnujemy jednak. Opisy topograficzne się tworzą, zdjęcia obrabiają... A na naszym blogu mamy parę zmian graficznych :) Mowa tutaj o nowym, obrazkowym pasku bocznym "zakładki". Trochę czasu spędzonego w Photoshopie i jest :) Mamy nadzieję, że się podoba.

_____________________________

A co tym razem nowego?W dziale Wycieczki - Tatry pojawiła się w końcu pierwsza wycieczka z naszego wolontariatu w Tatrach Wysokich - opis wycieczki na Kozi Wierch pt. Ani pół kozicy na Kozim. Kozic nie było, ale w końcu z Koziego miałam okazję zobaczyć całą panoramkę, jaką oferuje ;)  W dziale Topografia Tatr kolejny szczegół z masywu Granatów - tym razem całkiem nie dawno "ochrzczona" przełęcz - Sieczkowa Szczerba.


Ponadto postanowiliśmy uzupełnić opis masywu granatów o jego zdjęcia z detalami, dostępne w każdym opisanym obiekcie topograficznym masywu: Sieczkowej Szczerbie, Zadnim Granacie i Pośrednim Granacie (jak dotychczas:).
Opisaliśmy również kolejne jezioro tatrzańskie, tym razem jedno z większych i bardziej znanych - Czarny Staw pod Rysami.


I to by było na tyle. Na razie :)
... a to już wkrótce :)2 komentarze: