niedziela, 22 grudnia 2013

Tatrzańskie nowości - świątecznie! :)

A jednak się udało i zanim wszyscy zaszyjemy się w rodzinnych domach, dodajemy jeszcze świąteczne "co nowego" :) Jak by to wyszło, gdybyśmy nie złożyli Wam przed Świętami życzeń! :)

Ale to na końcu. Najpierw parę nowinek. Święta świętami, ale nie ma czasu na obijanie się - na bloga czas zawsze się znajdzie ;)

***

Zima zbliża się baaardzo powoli. Wszystkich, którym w Świątecznym czasie brakuje nieco śniegu, zapraszamy do przeczytania i obejrzenia zdjęć z relacji z pierwszej wycieczki Wojtusia w Tatry zimą - kiedy to postanowił wejść na ośnieżony Wołowiec. Mroźne, aczkolwiek słoneczne widoki gwarantowane :)

W dziale Topografia zamieściliśmy opis Zielonego Stawu Kieżmarskiego. Rejon już nieco przybliżony poprzez opis schroniska, jakie się nad tym stawem znajduje. A teraz jest i szczegółowa panorama:-)
Dodaliśmy również nowy obiekt w Tatrach Polskich, mianowicie Żółtą Turnię. Szczyt ten kusi prawdopodobnie niejednego. Zamieszczamy go bardziej jako ciekawostkę. W dziale Nasza górska biblioteczka pojawił się znany i lubiany przewodnik Józefa Nyki - Tatry Słowackie. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma tej pozycji w swojej biblioteczce i zastanawia się, czy go nabyć - zapraszamy do czytania :)


A na koniec czas na życzenia...
A więc! Życzymy Wam wszystkim spokojnych, wesołych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze (absolutnie nie w górach! :)). Myślimy, że byliście grzeczni i pewnie znajdziecie coś fajnego pod choinką... ;) Więc jeszcze raz, wszystkiego dobrego :) Miłego świętowania!
I na koniec jeszcze świąteczny akcent prosto z Tatrzańskiego Parku Narodowego... :)