środa, 16 września 2015

Wrześniowe nowości

Witamy ponownie!
Wakacje się skończyły (szkolne i nasze), toteż czas zabrać się do roboty. Naszej nieobecności na blogu nie da się niczym usprawiedliwić - złapało nas po prostu czyste lenistwo. Cieszymy się jednak, że nadal do nas zaglądacie. Czas więc na nowe relacje...

Dzisiaj zabierzemy Was na dwie wiosenne wycieczki.

Na początek zapraszamy na spotkanie z wiosną w Beskidzie Wyspowym, kiedy to postanowiliśmy urządzić sobie biwak na pewnej bardzo widokowej górze zwanej Ćwilin. Szczegóły w relacji pt. Ćwilinowy biwak.Następnie zapraszamy do czytania pełnej zieleni (i owiec) relacji pt. Wyżej w Pieninach się nie da, wiadomo na jaki szczyt ;)


W ramach tatrzańskiej topografii przygotowaliśmy dwa obiekty znajdujące się w Tatrach Wysokich. Są to dobrze zapewne znany części z Was Koprowy Wierch.Kolejnym obiektem jest Dolina Ciężka, prawdziwa perełka wśród dolin tatrzańskich.Wzbogaciliśmy ponadto naszą górską biblioteczkę o kolejną pozycję przewodnika Władysława Cywińskiego - tym razem jest to Tom VX, czyli Grań Baszt.


W najbliższym czasie oprócz tematyki tatrzańskiej na blogu będzie się można spodziewać również wakacyjnych relacji z Norwegii, której północne zakątki odwiedziliśmy w tym roku. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć na stronie zakładkę Norwegia, w której będziemy umieszczać oprócz relacji m.in. praktyczne informacje, które mogą się przydać tym którzy planują urlop w tym pięknym kraju.

Poza zakładką norweską planujemy jeszcze parę zmian na blogu, ale o tym w swoim czasie.

Do zobaczenia w górach!