czwartek, 24 kwietnia 2014

Granią Koszystej na dzień kobiet

Witamy! :)
Gdzieś pomiędzy świętami a weekendem majowym meldujemy się jeszcze tutaj. Tym razem mamy dla was coś zimowo-wiosennego, taka powiem pogoda - w Tatrach śniegu sporo, na nizinach za to wiosna pełną gębą.

Cele trzeba realizować. W pewien (nie byle jaki!) marcowy dzień postanowiliśmy wziąć się za realizację jednego i postanowiliśmy zapoznać się bliżej z Granią Koszystej. Sama Wielka Koszysta okazała się dla nas bardzo gościnna, a nie zabrakło też emocji - tym razem za sprawą Krzyżnego. Zapraszamy do czytania relacji pełnej zdjęć pt. Z damą trzeba delikatnie. Koszysta na dzień kobiet.

Skoro zima już była, czas na wiosnę. Zapraszamy na krótką na w pół górską wycieczkę pt. Wiosna na Podbeskidziu.

W dziale Topografia Tatr pojawiły się dwie nowości. Pierwsza z nich to najwyższy szczyt Tatr Zachodnich - czyli znana i lubiana Bystra. Drugi mniej popularny, a mianowicie Białczańska Przełęcz Wyżnia, czyli jedne z wrót do niesamowitej Żabiej Doliny Białczańskiej.

W dziale Nasza Górska Biblioteczka pojawił się drugi tom przewodnika Józefa Nyki - Tatry Polskie, pozycja, którą każdy szanujący się górołaz ma na półce ;)


Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji oddać głosu w naszej ankiecie na temat najpiękniejszej doliny w polskich Tatrach Wysokich, zapraszamy do głosowania. Czy Dolina Pięciu Stawów Polskich rzeczywiście zasługuje na miano najpiękniejszej, czy macie inne swoje ulubione miejsca? :)

Życzymy Wam więc udanego i pogodnego weekendu majowego (z resztą, sobie też ;)) i do zobaczenia w górach! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz