niedziela, 29 listopada 2015

Kilka słów o Tatrach Bielskich

Witamy ponownie!

W Tatrach zima zapanowała na dobre, TOPR rozpoczął nadawanie komunikatów lawinowych. Gdzieniegdzie w Beskidach można już pojeździć na nartach.
My natomiast, z racji zaległości zabieramy Was w nieco cieplejsze czasy.

*  *  *

Dzisiaj prezentujemy bowiem relację z czerwcowego wypadu w Tatry Bielskie, kiedy to postanowiliśmy zobaczyć co widać m.in. ze Skalnych Wrót, Jatek Bielskich... i nie tylko. Jeśli lubicie te rejony lub chcecie sobie przypomnieć jak wygląda późna wiosna w Tatrach - zapraszamy do czytania relacji pt. Jatkami Bielskimi.


_________________________________________________________________________________________________________________________

Tematycznie, w dziale topografia Tatr przygotowaliśmy parę opisów obiektów w tym rejonie.
A są to:

- Dolina Przednich Koperszadów__________________________________________________________________________________________________________________________

W dziale Nasza Górska Biblioteczka dodaliśmy 14. tom tatrzańskiego przewodnika Władysława Cywińkiego - Grań Hrubego. Jest to ostatni tom, którego opisu brakowało w naszej biblioteczce, stąd uzupełnienie.


*  *  *

Na dzisiaj to tyle. Następnym razem może wreszcie naszkrobiemy dalszy ciąg naszej norweskiej przygody, choć mimo długich, listopadowych wieczorów, ciężko się zabrać do roboty.

Może grudzień przyniesie więcej chęci:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz