sobota, 23 lipca 2016

Norwesko-tatrzańskie nowości

Witamy ponownie!

Dzisiaj, zgodnie z obietnicami z poprzednich nowości, wracamy do naszej zeszłorocznej wycieczki na Lofoty. Po dniach spędzonych bardziej w bezpośredniej bliskości morza postanowiliśmy wyjść nieco wyżej w góry i odwiedzić okolice Munkebu hytte. Wielbicieli norweskich widoków zapraszamy więc do czytania posta Lofoty iście górsko - Munken.


Widoki widokami - a jak właściwie to jest z językiem norweskim? Jeśli kogoś interesuje jak ma się sprawa z tym często uważanym za dość egzotyczny językiem, zapraszamy do przeczytania o języku norweskim. Podczas nauki norweskiego z pewnością nie można się nudzić ;)

Dla wielbicieli tematyki tatrzańskiej też dzisiaj coś mamy. W dziale topografia Tatr przygotowaliśmy często odwiedzane obiekty:


I to wszystko na dzisiaj. Uważajcie na siebie w górach i korzystajcie z uroków lata!

2 komentarze:

  1. Cieszę się, że znalazłam tego bloga. Nareszcie znajdę na zdjęciach gdzie jest jaki szczyt (dolinka, przełęcz itp.). Chodzę szlakami, wchodzę na górki, choć na razie na te mniejsze ;) ale zawsze mam problem z umiejscowieniem tych miejsc na zdjęciach, a nawet bezpośrednio w terenie - z innej perspektywy niż przemierzając dany szlak. Super!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zachęcające do dalszego szperania po blogu, bardzo ładne zdjęcia.
    Mam nadzieję, że na powrotach do przeszłości nie koniec, że będzie jeszcze jakaś ekspedycja w tym roku.
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam także do siebie. Opowiadam o alpejskich górach.

    OdpowiedzUsuń