poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Nowości u Hemli i Wojtusia

I powracamy po niemal dwutygodniowej przerwie.

Wolontariat, drugi wolontariat, pomiędzy nimi jeszcze krótki wypad skałkowy i kilka drobnych kłopotów... trochę się działo. Przez tą sprzyjającą pogodę nie sposób siedzieć przed komputerem (całe szczęście) i rosną nam wpisowe zaległości, ale dzielnie walczymy. Zapraszamy czytelników na kolejną porcję gór widzianych oczami Hemli i Wojtusia:-)


Na wstępie proponujemy relację z ostatnich dni Hemli czerwcowego wolontariatu z jakże ładną, acz pochmurną wycieczką tatrzańską po śmietki do Doliny Tomanowej oraz na Sarnią Skałę (po raz n-ty:-).Zapraszamy również amatorów łatwych wspinaczek (i nie tylko) do przeglądnięcia w zakładce Wycieczki z liną naszych zmagań z Zakrzówkowymi ściankami - kilka popołudni i jeden ranek spędzony w krakowskim
kamieniołomie.

_________________________________________

Dział Nasza Górska Biblioteczka został wzbogacony o poszukiwaną od dawna przez Hemli pozycję spod pióra założyciela TOPR - Mariusza Zaruskiego, Na bezdrożach tatrzańskich.


W zakładce Topografia Tatr zamieściliśmy informacje, i zdjęcia przybliżające co nieco wyższego brata Pośredniego Granata czyli Zadniego Granata oraz niepozorny szczyt z ogromną jedną ścianą - Kazalnicę Mięguszowiecką:-)

________________________________________

W najbliższym czasie nie planujemy zbyt intensywnych wycieczek (jeszcze:), czasu na przygotowanie relacji i opisów powinniśmy mieć zatem trochę więcej. Zapraszamy!
1 komentarz: