czwartek, 21 marca 2013

Co Nowego?


Marzec pokazał nam, że zima to zima i nie daję do końca za wygraną... A tymczasem, co nowego u nas?_________________________________________________________________


Założyliśmy pierwszy wpis w dziale Schroniska, mianowicie Schronisko na Polanie Chochołowskiej. Jest jeszcze nie ukończony, chętnie przyjmiemy propozycję, jakie informacje jeszcze moglibyśmy tam zamieścić.* * *W dziale Nasza Górska Biblioteczka pojawił się opis świeżutkiego, wydanego w 2013 roku 18 tomu przewodnika szczegółowego po Tatrach Władysława Cywińskiego - Granaty.

Dodano także opisy książek W stronę Pysznej Stanisława Zielińskiego i Górfanki - Moje ABC w skale i lodzie Anny Czerwińskiej. Jest również Wszystko za Everest Jona Krakauera, jedna z głośniejszych górskich książek opisująca tragedię z 1996 roku.* * *A co poza tym? 

Uzupełniliśmy w dziale Tatry - Topografia, opis szczytów Kościelec i Wołowiec.
* * * W dziale Wycieczki - inne góry możecie przeczytać krótką relację z zimowego spaceru na  Klimczok i Szyndzielnię (Beskid Śląski) zakończonego pięknym zachodem słońca. 

* * *A co z Tatrami? Otóż znowu poniosło nas na Słowację. W dziale Wycieczki - Tatry możecie więc przeczytać relację z jednodniowej lutowej wycieczki po Dolinie Staroleśnej , która obfitowała w śnieg :)
_________________________________________________________________Zapraszamy do przeglądania!
Czekamy na wasze komentarze :)
4 komentarze:

 1. Takie info na blogu to fajna sprawa. Trzymaj tak dalej!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Testujemy właśnie, czy coś takiego się sprawdzi :)
   Dziękujemy za dobre słowo! :)

   Usuń
 2. ojj bardzo lubię tego bloga, bo kocham góry ! pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń