poniedziałek, 30 lipca 2012

3 x G

TRASA:
Kuźnice -> Dolina Jaworzynka -> Karczmisko -> Hala Gąsienicowa -> Czarny Staw Gąsienicowy -> Kozia Dolinka -Zadni Granat -> Pośredni Granat -> Skrnajny Granat -> Czarny Staw Gąsienicowy -> Murowaniec -> Karczmisko -> Skupniów Upłaz -> Kuźnice

Obok mnie leży spakowany plecak. Prawie w całości. Lada chwila kolejny wyjazd, a ja tak paskudnie zalegam ze zdjęciami z wolontariatu... Przyzwyczajenie do swojego komputera robi swoje, na "obcym" nie chce się nawet grzebać w zdjęciach, nie wspominając, że nie można robić tego efektownie... Na szczęście laptop ma się dobrze pod opieką mojego Wojtusia i tylko czeka na odbiór. A ja czekam na porządną pracę nad zdjęciami :)

Tymczasem pokażę jednak trochę zdjęć z wolontariackiej wycieczki na Granaciaki - w też dzień, kiedy to odbywało się Wielkie sprzątanie Tatr. Aż takich tłoków na szlakach nie było, były za to czarne chmury i paskudnie wysokie temperatury... Jak widać od tamtej pory nic się nie zmieniło :]
Żółta Turnia.Klasyka w nieco mrocznym wydaniu.Najbardziej obofografowany przeze mnie tatrzański staw. Moim zdaniem - zasłużenie!

Prelekcje nad Czarnym Stawem :)Pogoda zmienną jest, raz to chmury, raz to deszcz....

Zmarzły Staw, któremu jak widać jeszcze trochę zimno :)

Grań Kościelców. Ze specjalną dedykacją dla W. :*Z nadzieją : może jednak nie lunie? ;)

Kozi Wierch, Kozie Czuby, nie-kozia Zamarła Turnia, Mały również Kozi Wierch.Czuby z bliska.Żeńskie grono w całości.Granaciak.Buczynowa Strażnica.Mały Kozi WierchOkropnie przepaście :)Mała walka z "krokiem" :)Pośredni GranatI królowa okolicy - Świnica.Trochę granitu i tyyle radochy :)Wierch pod Fajki i Żółta Turniość.Sielankowy Zachodzik nad Kościelcami i Tomanową Przełęczą.Ekipa w całości Z Głównym Panem Fotografem :)
Wierch pod Fajki i lama :):)I na koniec foto z przyczajonymi chmurkami burzowymi z tyłu.


Tyle :) c.d.n. oczywiście... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz