wtorek, 15 grudnia 2015

W drodze ku Lofotom

Witamy ponownie!

Pamiętacie relację z Trondheim, którą publikowaliśmy na blogu jakiś czas temu? A więc dzisiaj zapraszamy Was na kontynuację tej opowieści.
W dzisiejszej relacji odbędziemy daleką podróż pociągiem na północ, rejs promem przez olbrzymi fiord, a na końcu krótki kurs kutrem, żeby znaleźć się w niezwykłym miejscu. A wszystko to z widokiem na piękną norweską przyrodę, strzeliste góry i czerwone domki z trawą na dachu. Zapraszamy więc na opowieść o tym, jak dotarliśmy na Lofoty pt. Za koło podbiegunowe.Kontynuując opisy z poprzednich nowości, tematem przewodnim dzisiejszej dawki opisów tatrzańskich są Jatki Bielskie. I tak, w zakładce Topografia Tatr pojawiły się:


W Naszej Górskiej Biblioteczce zamieściliśmy krótki opis kolejnego z tomów przewodnika WHP - tym razem jest to ostatni tom opisujący topografię Tatr Wysokich - WHP 24 Czerwona Turnia - Przełęcz pod Kopą

Dodaliśmy również planowany od dłuższego czasu opis mapy Orlej Perci z wydawnictwa WiT. Mapa jest naszym zdaniem rewelacyjna i powinna znaleźć się na półce (czy w plecaku) każdego miłośnika tytułowego terenu.

Na dzisiaj to wszystko. Kolejne nowości zapewne pojawią się po Świętach - możemy tylko zapowiedzieć, że następnym razem zabierzemy Was w Tatry.
Życzymy udanych grudniowych górskich wycieczek!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz